Hakkımızda

Göksan Reklam Türkiye’nin önde gelen online yazılım, tasarım ve matbaacılık firmalarından bir tanesi. 1980 yılından bu yana sahip olduğu yazılım, tasarım ve matbaacılık deneyimini, gelişen teknolojiler ile harmanlayarak son kullanıcıya kusursuz hizmet sunma amacı taşımaktadır.

Neler Yapıyoruz?

Kartvizitten kataloğa, el ilanından broşüre,
Amerikan servisten imsakiyeye kadar oldukça
geniş bir ürün yelpazesine sahip olan goksanreklam.com,
alışmış olduğunuz e-ticaret deneyimini matbaaya uyarlamıştır.

Misyonumuz

En uygun fiyatlarla en kaliteli baskı hizmetini
sunmayı amaç edinmiş goksanreklam.com tüm süreçlerini
en iyi şekilde dizayn ederek
memnun müşteri politikasını benimsemiştir.

Vizyonumuz

Göksan, 42 yıl önce Ankara’da makina parça imalatı ,
sektöründe üretime başlayarak günümüze dek birçok
başarılı işlere imza atmıştır. Günümüzde ise genç ve dinamik
ekibiyle Türkiye’nin en hızlı matbaası olma yolunda ilerlemektedir.

Sadece Matbaa mı ?

Hayır. Matbaa sektörü dışında yazılım sektöründe de website, mobil uygulama gibi çalışmalarımız bulunuyor. Bir çok başarılı işte Göksan Reklam’ın imzası var !

Vizyonumuz

Her zaman genç ve dinamik bir ekip ruhuyla hem matbaa hem yazılım sektörlerinde yurtdışı pazarına açılarak ar-ge ve son teknolojiyi bir araya getirerek başarılı işlere imza atmak !

Tarihçe

42 Yıl Önce Atasanayi’de kurulan Göksan Makina San. Tic. Ltd. Şti. uzun yıllar boyunca makina kalıp imalatı sektörüne yönelik bir çok başarılı işe imza atmış, 2016 yılında sanayide ki reklam ve yazılım taleplerinin yeterince disiplinli karşılanamadığını saha araştırmasıyla tespit ederek 1 yıllık ar-ge çalışması sonucunda son teknoloji ekipmanları ve profesyonel iş gücünü bünyesine katarak bir çok başarılı işte isim almıştır.

Ücretsiz Keşif

Göksan Reklam, müşterilerinin lokasyonlarına alanında profesyonel ekibini yönlendirerek numune, ölçü, konumlandırma planı gibi reklamcılıkta önem arz eden konulara önem vermektedir.

Göksan Reklam ile Çalışmanın Avantajları

Haftanın 7 günü ve 24 saati grafiker ve yazılım ekibimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Başıboş bir websitenin kullanıcıya ne gibi bir katkısı olabilir ? ya da basmakalıp bir broşür çalışması müşterilerinize ne anlatabilir ? Göksan Reklam aynı zamanda bir reklam sanatçısıdır. Müşterilerimizin kurumsal kimliğine çok önem veriyor, bu nedenle yaptığımız işlerde daima kişiye ve firmaya özel çalışmalar sunuyoruz ve basmakalıp işlerden uzak duruyoruz.

Matbaacılıkta hız çok önemlidir ! Eğer ki hızlıca ürünlerinizi bastırmak isterseniz satış ekibimize bunu belirterek ek ücret dahilinde normalde 7-12 iş günü içerisinde basılacak işlerinizi daha hızlı bir süre teslim alabilirsiniz.

Daha önce yaşadığınız kötü reklamcılık deneyimlerini unutun ! Sizi ve firmanızı mutlu edecek bir haberimiz var ! Göksan Reklam için müşteri memnuniyeti tüm iş akışının en önemli unsurudur.

Tüm Türkiye’de anlaşmalı olduğumuz profesyonel bir ekibe sahibiz. Üstelik çok yakında Almanya ve Azerbaycan’dayız !